Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Iglesias: Kurrë nuk do të pozoj nudo

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Iglesias: Kurrë nuk do të pozoj nudo

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:09 am


  Ylli i muzikës pop, Enrique Iglesias, kurrë nuk do të pozojë i zhveshur, pasi organet e tij intime i lëshohen shumë poshtë.

  “Nuk vjen parasysh. Nuk dukem mirë i zhveshur. Kam këmbë si të pulës dhe topat e mi lëshohen shumë poshtë. Kam dëgjuar se lëshohen dhe zvarriten kur plakeni. Do të duhej t’i palos dhe t’i fus në çorap”, ka thënë Iglesias për Daily Mail.

  Iglesias më herët kishte pohuar se ai kishte organin intim shumë të vogël dhe madje kishte në plan të krijojë një linjë prezervativësh me madhësi të vogël.

  “E kam thënë atë, është gjë e mirë të thuash se e ke të vogël, pasi pastaj ndodh ta befasoni partnerin”, është munduar të përmirësojë kësaj here këngëtari.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:15 pm