Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Martohet Roger Federer

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Martohet Roger Federer

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:08 am


  Superylli i tenisit Roger Federer është martuar me të dashurën e tij Miroslave Vavrinec, në një ceremoni intime në Zvicër.

  Federer, i cili aktualisht është tenisti numër dy në botë, zbuloi në ueb faqen e tij se ata ishin martuar në qytetin e tij të lindjes, Bazel, gjatë të shtunës.

  “Ishte një ditë e bukur pranvere dhe një rast shumë i gëzueshëm”, ka shkruar ai.

  Dyshja të cilët muajin e kaluar zbuluan se presin fëmijën e parë të tyre, janë në lidhje që nga vitit 2000.
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Martohet Roger Federer

  Post by DeFFo on Tue Apr 14, 2009 12:17 pm

  urime urime Federer

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:46 pm