Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Inva: Nuk kam lidhje personale me Hetem Ramadanin

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Inva: Nuk kam lidhje personale me Hetem Ramadanin

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 2:01 am


  Flitej se sopranoja me famë botërore Inva Mula ishte në një relacion me njërin nga biznesmenët më të pasur kosovarë, Hetem Ramadanin. Po sipas fjalëve, lidhja kishte nisur rreth marsit të vitit 2008 dhe thuhej se do të konkludohej në martesë

  Sipas thashethemeve marrëdhënia e Inves dhe Hetemit kishte evoluar dhe thuhej se
  biznesmeni e sopranoja e njohur kalojnë shumë kohë bashkë.

  Mirëpo, sopranoja, e cila së fundi ka kërkuar shkurorëzim nga burri i saj Pirro Çako, ka thënë se nuk është në lidhje romantike me biznesmenin, porse ata janë duke punuar në ngritjen e një fondacioni të përbashkët.

  “Me Hetem Ramadanin nuk kam asnjë lidhje personale, por po ngremë një fondacion bashkë”, ka thënë Inva.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:55 pm