Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Watson vendos të studiojë në Amerikë

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Watson vendos të studiojë në Amerikë

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 1:59 am


  Emma Watson raportohet se do të ndjekë studimet në universitetin prestigjioz Brown University në Rhode Island, SHBA.

  Ylli i filmit “Harry Potter”, 18-vjeçare, zbuloi më herët gjatë këtij viti se ajo do ta lente karrierën si aktore anash për t’u fokusuar në studimet e saj.

  Watson kishte aplikuar në një numër kolegjesh në Britani dhe Amerikë, por siç shkruan gazeta “News of The World”, ajo tashmë ka vendosur për universitetin privat Brown.

  “Ajo analizoi edhe universitet këtu (në Angli) por rra në dashuri me atë të Brown. Ajo ka shumë miq atje”, ka bërë të ditur burimi.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:32 pm