Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Mel Gibson ndahet nga gruaja

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Mel Gibson ndahet nga gruaja

  Post by milan4ever on Tue Apr 14, 2009 1:58 am


  Martesa 28-vjeçare e Mel Gibson duket se është afër fundit, pasi gruaja e tij, Robyn, ka aplikuar për divorc.

  Dokumentet legale, të siguruara nga TMZ, ishin dërguar në Los Angeles gjatë të hënës. Gruaja e aktorit ka cekur si arsye “diferencat e papajtueshme” për ndarjen.

  Në dokumentet zyrtare, Robyn kërkon të ketë kujdesin fizik dhe legal ndaj djalit më të vogël të tyre, Tom. Ajo po ashtu ka kërkuar përkrahje financiare edhe pas ndarjes nga aktori.

  Dyshja u martuan në vitin 1980 dhe kanë shtatë fëmijë, dhe raportohet se nuk kanë pasur marrëveshje paramartesore, për pasurinë e tyre.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:18 pm