Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas Empty United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:29 pm

  United do t’i ofrojë kontratë të re Machedas F.0413091813887_m
  Manchester Unitedi dëshiron t’ia zgjasë kontratën talentit 17-vjeçar, Federico Macheda, i cili pritet të fitojë 10.000 funte në javë.

  Daily Mail njofton se ‘Kiko’ aktualisht fiton 400 funte në javë dhe ka bonus prej 2.000 eurosh për paraqitjet e tija në skuadrën e parë.

  Macheda shënoi golin e fitores të shtunën kundër Sunderlandin pas më pak se një minute inkuadrimi në lojë, dhe po ashtu kishte shënuar golin e fitores kundër Aston Villas në debutimin e tij, gjë që i ka nxitur Djajtë e Kuq që ta shpërblejnë italianin.

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:55 am