Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim Empty Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:20 pm

  Galliani: Milani nuk ka nevojë për rindërtim F.0413134857122_m
  Pas një tjetër sezoni zhgënjyes, Milani pritet të bëjë ndryshime në skuadër, ndërsa zëvendëspresidenti Adriano Galliani është i bindur se ai e di se çka i nevojitet skuadrës së tij.

  “Përgjithësisht, nëse dëshiron trofe duhet të kesh një klub të madh, një trajner të mirë dhe një skuadër adekuate”.

  “Mirëpo, është vështirë të garosh në blerjen e lojtarëve me skuadrat të cilat fitojnë dyfish më shumë se ne, siç është Real Madridi, dhe kanë taksa shumë më të ulëta”.

  “Ne duhet të krijojmë një strategji të veçantë. Kemi pasur shumë probleme me lëndime në muajt e fundit, mirëpo Milani nuk ka nevojë të rindërtohet”.

  “Do të sjellim në skuadër disa emra të mëdhenj, mirëpo ne kemi disa lojtarët të rinj të cilët po luajnë në skuadra të ndryshme. Unë vazhdimisht i përcjell Alberto Paloschin, Davide Di Gennaron dhe Ignazio Abaten, dhe sipas të gjitha gjasave ata do të kthehen në fund të sezonit”, ka thënë Galliani për Tuttomercatoweb.

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:55 am