Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Alonso: Liverpooli duhet të jetë perfekt kundër Chelseat

  Share
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Alonso: Liverpooli duhet të jetë perfekt kundër Chelseat

  Post by milan4ever on Mon Apr 13, 2009 10:14 pm


  Xabi Alonso thotë se Liverpooli duhet të shfrytëzojë çdo shans për të arritur në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, duke luajtur një ndeshje ‘perfekte’.

  Të kuqtë pësuan 3-1 ndaj Chelseat në ndeshjen e parë çerekfinale të zhvilluar në Anfield, dhe do të ketë shumë vështirësi ta rikthejnë rezultatin në ndeshjen e të martës në Stamford Bridge.

  “Ka shpresa. E dimë se do të jetë shumë e vështirë të shënojmë tre gola. Për sa ekzistojnë shanse të vogla, ne do të përpiqemi dhe do të luftojmë për këtë dhe të shkojmë dhe të japim më të mirën nga vetja”, ka thënë Alonso.

  “Mendoj se do të ishte afër perfektes nëse ne mund të shkojmë, të shënojmë tre gola dhe i mposhtim ata. Do të kemi nevojë për një mentalitet sulmues, pasi kemi nevojë të shënojmë shumë gola”, ka shtuar spanjolli.

   Current date/time is Thu Feb 21, 2019 4:55 pm