Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Mirsa: Nuk kam qenë e dashuruar

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Mirsa: Nuk kam qenë e dashuruar

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:58 pm

  Mirsa: Nuk kam qenë e dashuruar
  Sensacioni i të rinjve, Mirsa Kërçeli, në një intervistë për "Infopress" ka deklaruar se këndimi dhe vallëzimi kanë qenë pasioni i saj që në fëmijëri, ndërsa ka thënë se asnjëherë nuk ka qenë e dashuruar.

  “Muzika dhe vallëzimi modern kanë qenë pasionet e mia të fëmijërisë dhe jam e lumtur që sot kam arritur ta realizoj njërin prej këtyre pasioneve”, ka thënë këngëtarja e hitit “Djaloshi im”.

  E pyetur nëse ka rënë ndonjëherë në dashuri, Mirsa është përgjigjur: “Jo. Kur të gjej të dashur ju tregoj”.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:25 am