Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Zac Efron: Prindërit duhet të jenë të pasionuar pas seksit

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Zac Efron: Prindërit duhet të jenë të pasionuar pas seksit

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:50 pm

  Zac Efron: Prindërit duhet të jenë të pasionuar pas seksit
  Zac Efron thotë se prindërit duhet të jenë të ‘pasionuar’ pas seksit kur duhet ta diskutojnë këtë temë të ndjeshme me fëmijët e tyre.

  Ylli i filmit “High School Musical”, i cili është në lidhje me bashkë-aktoren,Vanessa Hudgens, beson se është e rëndësishme për të rriturit të jenë entuziast kur flasin për seks dhe kontracepsion me fëmijët e tyre.

  “Mendoj se babai im, në një aspekt, e ka bërë atë bisedë me mua dhe vëllain e vogël, dhe gjithmonë kjo ka funksionuar mirë. Ai ishte i pasionuar pas tij (seksit)”, tregon aktori.

  21-vjeçari më herët pati zbuluar se nëna e tij i kishte dhuruar një kuti plot me prezervativë për Krishtlindje, pasi ai dhe Vanessa ishin fotografuar në një shitore të pajisjeve të seksit.

   Similar topics

   -

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:48 pm