Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Madonna ndihmon italianët

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Madonna ndihmon italianët

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:49 pm

  Madonna ndihmon italianët
  Superylli i muzikës pop, Madonna, ka ofruar një shumë parash për të ndihmuar viktimat e tërmetit në Itali.

  Regjioni italian Abruzzo të hënën është goditur nga një tërmet si pasojë e të cilit e kanë humbur jetën mbi 200 njerëz dhe mijëra të tjerë kanë mbetur pa kulm mbi kokë.

  Nga tërmeti është prekur edhe qyteti Pacentro ku kanë jetuar dikur gjyshërit e Madonnës, ndërsa sipas people.com, këngëtarja ka dhuruar gjysmë milioni dollarësh për t’i ndihmuar të goditurit dhe të pastrehët nga ky tërmet.

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:27 am