Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Angelina nuk ka probleme shëndetësore

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Angelina nuk ka probleme shëndetësore

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 2:37 pm

  Angelina nuk ka probleme shëndetësore
  Producentët filmik kanë mohuar thashethemet se Angelina Jolie ishte molisur gjatë xhirimeve të filmit të ri “Salt”, duke thënë se i gjithë tregimi ishte i pavërtetë.

  Aktorja aktualisht është duke xhiruar trilerin në New York dhe u raportua se kishte marramendje dhe kishte kërkuar ndihmën e mjekëve gjatë xhirimeve, duke nxitur tabloidet të shkruajnë për shëndetin e dobët të saj.

  Por përfaqësues të Sony, studios e cila editon filmin, i kanë quajtur trillime tregimet e fundit. “Mund të konfirmoj se ato thashetheme janë në fakt të pavërteta”, ka thënë burimi për UsWeekly.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:41 pm