Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Ferguson: Mbrojtja e ka humbur përqendrimin

  Share
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Ferguson: Mbrojtja e ka humbur përqendrimin

  Post by DeFFo on Thu Apr 09, 2009 12:08 pm

  Ferguson: Mbrojtja e ka humbur përqendrimin
  Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotë se mbrojtja e Djajve të Kuq e ka humbur përqendrimin në ndeshjet e fundit.

  United pësoi dy humbje radhazi (kundër Liverpoolit dhe Fulhamit), shënoi një fitore të vështirë ndaj Aston Villas në minutat e fundit të ndeshjes, dhe barazoi ndaj Portos në Ligën e Kampionëve.

  Trajneri Sir Alex Ferguson ka filluar të shqetësohet seriozisht, dhe mendon se faji kryesor është tek mbrojtja.

  “Luanim shumë mirë kur nuk pranonim gola, pasi kishim një rekord në mbrojtje. Njëherë sapo pranuam gol kundër Blackburnit, beteja për të vazhduar rekordin humbi. Që atëherë kemi pësuar vërtetë gola të pakëndshëm”, ka thënë Ferguson.

   Current date/time is Thu Feb 21, 2019 4:54 pm