Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account

  Diar
  Diar
  Moderator
  Moderator

  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Empty Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account

  Post by Diar on Mon Mar 30, 2009 12:49 pm

  Nëse jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk dëshironi
  qe ta përdorni një Email qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it,apo MSN
  atëherë veproni kështu.

  1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar Email-in tuaj dhe passwordin, (hyni ne MSN);

  2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dërgoni mesazhet);

  3.Ne fushën ngjyrë te kaltër ne anën e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;

  4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;

  5.Klikoni ne shigjetën ne fund te katrorit(box-it)

  6.Kliko ne tekstin e kaltër Close your account

  7.Do te ju paraqitet teksti si me poshtë:

  If you have a free MSN
  account, and don't use
  it to sign into another
  service, go to the Close Account page,
  and then follow the instructions on-screen.

  8.Kliko ne tekstin Close Account page;

  9.ju hapet një dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,

  10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj është mbyllur.
  Te gjithë ata qe do te tentojnë te ju shkruajnë e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre dështoj:


  _________________
  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Moderator
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Empty Re: Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account

  Post by milan4ever on Mon Mar 30, 2009 10:12 pm

  nice man
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Empty Re: Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account

  Post by DeFFo on Tue Mar 31, 2009 3:25 pm

  thnx per informacion

  Sponsored content

  Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account Empty Re: Si Ta Mbyllim Një Email Në Hotmail(MSN) account

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:55 am