Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Brad Pitt, gjenerali hebre ne ndjekje te gjermaneve

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Brad Pitt, gjenerali hebre ne ndjekje te gjermaneve

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 8:30 pm


  Brad Pitt vazhdon rrugetimin e suksesshem ne boten e kinemase. Pas filmit “Rasti interesant i Benjamin Button”, aktori amerikan transformohet ne nje toger ne krye te nje grupi ushtarakesh hebrenj ne filmin "Inglourious Basterds" me regjisor Quentin Tarantino.

  Misioni eshte te ndiqen dhe eleminohen mbeturtinat e sistemit nazist te ngritur nga Rajhu III. “Personazhi im nuk mund te tregohet i dobet me ushtaret e tij. Jam nje aktor qe kerkon te ndryshoje vazhdimisht dhe te jete kunder rrymes”, shprehet Pitt ne nje interviste per MenStyle.it.

  Ne vijim, ai ka theksuar se nuk ka qene e lehte te futej ne lekuren e nje togeri cinik. “Jam njohur me ankthet qe kane kaluar ne ato kohe disa njerez, si gjermane ashtu edhe hebrenj. Mund ta imagjinoj si ndiheshin. Kur mbarova xhirimet mendoja vetem te kthehesha ne shtepi me familjen time”, perfundon Pitt. Filmi do shfaqet ne kinemate evropiane duke filluar qe nga data 16 tetor.

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:54 pm