Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Nuk ta marrë Bjordin

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Nuk ta marrë Bjordin

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 8:07 pm

  Moza i thotë Adelës se ka përshtypjen se javën që vjen do të ndodhin gjëra të bukura dhe ia uron vetes qëndrimin. Adela e pyet se cfarë do bëntë ajo gjatë javës tjetër nëse do të rrinte, por Moza nuk preferon t’ia tregojë dhe justifikohet duke i thënë Adelës se as ajo nuk i ka treguar asgjë duke nënkuptuar marrëdhënien me Bjordin. Adela ndjehet në faj dhe i betohet se nuk ka asgjë për të treguar sepse nuk ka ndodhur asgjë. Ajo thekson se nuk mund të gënjejë pasi cdo gjë është e regjistruar dhe insiston në pyetjen e saj se cfarë do bënte ajo. Moza i thotë me të qeshur se Bjordin nuk ka ndërmend t’ia marrë. Adela ia kthen se kësaj gjëje nuk ia ka frikën dhe shton se i shkon mendja se cfarë mund të bëjë ajo.

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:56 am