Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Mos ngri tonin e zërit

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Mos ngri tonin e zërit

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 8:05 pm

  Adela dhe Bika janë duke bërë gati mëngjesin. Adela është duke biseduar me Dritanin. Bika i flet Adelës me një ton të ashpër e të ngritur në lidhje me mëngjesin që po përgatisnin. Adela ia kthen duke i thënë se ajo duhet të ndryshojë tonin e zërit pasi nuk i pëlqeu, madje ajo e imiton për t’ia vënë në dukje më shumë asaj. Bika i thotë se ashtu e ka tonin e zërit dhe disa e pëlqejnë e disa jo, njësoj sic u duket disa të tjerëve acarues zëri i Adelës. Dritani mundohet që t’i tërheqë vëmendjen Adelës nga zëmka dhe i thotë se ishin duke biseduar të dy. Bika përfiton nga këto fjalë dhe thotë se Adelës nuk i dëgjon se cfarë thonë të tjerët në një bisedë. Dritani mundohet t’i japë fund zënkës.

   Current date/time is Mon Jun 25, 2018 3:42 pm