Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Love paditet në gjyq

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Love paditet në gjyq

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:56 pm


  Një dizajnere mode e ka paditur Courtney Love me akuzën se këngëtarja ka dashur t’ia dëmtojë biznesin dhe ta diskreditojë atë.

  Dawn Simorangkir pohon se Love ka dashur që në një mënyrë “të dhunshme” ta terrorizojë dhe ta shkatërrojë atë.

  Në aktakuzë shkruhet se e veja e Kurt Cobain e ka quajtur dizajneren me fjalët më të ndyta në faqen e saj të internetit, duke e konsideruar të paaftë për punën që kryen.

  Për më shumë, sipas TMZ.com, ish-vokalistja e grupit “Hole”, ka thënë gënjeshtra për dizajneren kinse ajo ka shitur kokainë, ishte e varur nga droga, ishte një prostitutë...

   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:23 am