Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Hajnat vjedhin hajnat!

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Hajnat vjedhin hajnat!

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:47 pm


  Dy hajna të cilët po largoheshin nga një argjendari e Milwaukeet në SHBA me paratë dhe xhevahiret e vjedhura nuk shkuan shumë larg, sepse ata u vodhën nga një grup hajnash derisa po dilnin.

  Sipas policit Thomas Welch, një zënkë plasi në mes të rrugës para se grupet të hipnin në makina dhe të fillonte ndjekja e tyre.

  Welch ka thënë se policët kanë ndaluar të dyja automjetet dhe arrestuan katër njerëz, përfshirë dy hajnat origjinalë të moshave 40 e 31-vjeçare dhe dy hajnat nga grupi i dytë, të moshave 22 e 27-vjeçare. Që të katërtit ishin nga Illinoisi.

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:47 am