Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Zjarrfikësi i veshur si Njeriu Merimangë shpëton djaloshin

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Zjarrfikësi i veshur si Njeriu Merimangë shpëton djaloshin

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:44 pm


  Një zjarrfikës nga Tajlanda është bërë super-hero pasi që është veshur me uniformën e Spidermanit (Njeriut Merimangë) për të shpëtuar djaloshin artist i cili ishte ulur në skaj të një ndërtese, ka njoftuar policia nga Bangkoku.

  Arsimtarët e shkollës për fëmijët me nevoja të veçanta kanë thirrur policinë kur e kanë parë një djalosh tetëvjeçar të frikësuar se si rrinte ulur në skaj të katit të tretë të ndërtesës dhe i cili refuzonte të hynte brenda. Përpjekjet e arsimtarëve kanë qenë të kota derisa e ëma e djaloshit nuk e ka përmendur se djali i saj është adhurues i flaktë i Njeriut Merimangë - Spidermanit.

  Zjarrfikësi Sonchai Yoosabai është kthyer me shpejtësi në stacionin e zjarrfikësve dhe është veshur si Spidermani. Në momentin që djaloshi e ka parë zjarrfikësin e maskuar me ato rroba është ngritur dhe e ka përqafuar.

  Sonchai Yoosabai ka sqaruar se ruan kostumin e Spidermanit në stacion, me të cilin kohë pas kohe ua ngrit shpirtin kolegëve të tij gjatë ushtrimeve.

   Current date/time is Sun Sep 23, 2018 5:33 am