Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 9:03 am

  Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)
  Logo Maker 2,0 (lehtë Create Your Own Logo!) | 75 MB

  Mbi 500 profesionalisht dizajnuar dhe plotësisht të ndryshohet logo templates kategorizuara nga industria dhe interesit.
  Mbi 2500 objekte dhe forma për të bërë logot.

  I lehtë për t'u përdorur, drag & drop, grafike motor për imazhin dhe manipulimit tekstin: shkallë, në formë të rrotës, lidhur, grupe, shtresa etj
  Vektor bazë Shape editor për të krijuar dhe rregulloje tuaj forma.
  Mbi 30 për objektin dhe efektet text editing si Shadow, Transparenca, Ndriçimi, mjegullim, gradient, etj
  Plug-ins për duke shtuar efekte speciale si jam nervoz, Pixelate, Sharp, Ujit etj
  I rregullt, shumëkëndësh, lugët, me onde, Circolare, Outline dhe Perspektiva Tekst
  Full Screen redaktimi
  Eksporto në PDF, JPG, dhe të tjera tif file formats
  Profesionale, Creative, rafinohet & fonts Designer përfshirë
  E ndërtuar në shfletuesin Internet për qasjen e objekteve të reja, templates, free fonts 40000, 100000 falas foto, etj

  LogoMaker 2,0 është një risi dhe i lehtë për t'u përdorur produkt që bën të mundur për çdo pronar të biznesit për të hartuar profesionale logot biznesit, krijimin e reklamave, nice design faqe headers për një web site të tjera dhe në identifikimin e graphics vetëm minuta. Tiparet e LogoMaker përfshijnë qindra templates logo plotësisht të ndryshohet dhe të objekteve të kategorizuara nga industria dhe interesit, me cilësi të lartë grafik motor, krijuese dhe mjetet efekte speciale.
  File Logo_Maker_2.0_vietproblog.com.rar Size: 71,68 MB
  > swap


  Code:
  http://rapidshare.com/files/209916547/Logo_Maker_2.0_www.slwarez.com.rar
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 10:58 am

  Flm per Postin Respekt
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Re: Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Post by Admin on Fri Mar 27, 2009 12:59 pm

  Nice post....Admin


  _________________
  IT Support
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:59 pm

  e kam provue shum i mir asht

  Sponsored content

  Re: Logo Maker 2.0 (Easily Create Your Own Logo!)

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 6:00 pm