Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Convert TEXT to Your HANDWRITING

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Convert TEXT to Your HANDWRITING

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:54 am

  Convert TEXT to Your HANDWRITING


  II lloj shkrimi juaj është vetëm një emazing software. Tani ju mund të bëni your own fonts juaj në shkrim dore në vetëm 2 hapa shumë të thjeshtë.

  1. Print të fletës 3 faqe, mbushur tuaj në atë lloj shkrimi,
  2. Skano në atë lloj shkrimi juaj ose me ndonjë program tjetër skaner dhe ruajeni në një file imazh (BMP)
  3. Tjetër do të bëjë këtë program dhe tuaj font shkrim dore është gati për përdorim

  Shënim: Të gjitha dritaret platformë përputhshme, megjithatë në vështrim në të ardhmen nuk do të ndihmojë punën e file. Just lexoni udhëzimin në qoftë se kërkohet, përndryshe program është aq e thjeshtë se askush nuk do të ketë nevojë për të lexuar mannual.


  Code:
  http://www.easy-share.com/1904201264/Convert_TEXT_to_Your_HANDWRITING.rar
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Convert TEXT to Your HANDWRITING

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 11:17 am

  Thnx per postin

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:42 pm