Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Empty Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:53 am

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 4zsyteh

  Spyware Doctor ™️ siguron tre-Spyware mënyrë për mbrojtjen e PC tuaj në kohë reale nëpërmjet kërcënimit bllokuar, të përparuara dhe sistemi skanograf imunizimit kundër infeksioneve njohur browser. Spyware Doctor është një multi-award Spyware fituar heqjen e shërbimeve që detects, heq dhe mbron PC tuaj nga mijëra potencial Spyware, adware, Trojans, keyloggers, dhe ndjekja e spybots kërcënime. Protect your privacy informatikë dhe shprehitë prying nga sytë dhe virtuale trespassers me ndihmën e Spyware Doctor.
  Anti-virus software dhe firewalls nuk mbron plotësisht sistemin tuaj kundër shumica e intimitetit Spyware dhe kërcënimeve. Sepse Spyware është zakonisht me bundled software downloads, bashkangjitur e-mail, ose transmetohet përmes rrjeteve ajo mund të duket të jenë të ligjshme software, sapo instaluar por kjo mund të jetë gati e pamundur për të zbuluar dhe për të hequr pa ndihmën e një dedikuar Spyware heqjen si mjet Spyware Doctor.
  Spyware Doctor, vazhdimisht ka qenë i dha Editors' Choice, nga revista udhëheqëse PC dhe testimin laboratore anembanë botës, përfshirë Shtetet e Bashkuara, Britania e Madhe, Suedia, Gjermania dhe Australia. Të gjitha versionet e tanishme Spyware Doctor kanë fituar Editors' Choice çmime nga PC Magazine në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përveç kësaj, pasi në krye të tregut në 2005, u dha Spyware Doctor prestigjioze Best i Vitit në fund të vitit 2005.

  Spyware Doctor Tools:

  * - Spyware & Adware Scanner Keylogger
  - Garda Popup
  - Blocker Phishing
  - Mbrojtësi Real Time
  - Mbrojtja Browser
  - Garda Spyware Cookie
  - Garda Malware
  - Immunizer


  Spyware Doctor Features:

  * * Detects heq dhe infeksioneve përfshirë Spyware malware, adware, browser rrëmbyesit, Trojans, keyloggers, cookies dialers dhe ndjekja e
  * Smart Updates e shpeshta për të zbuluar dhe roje kundër infeksioneve të reja, si dhe duke shtuar të enhancements Spyware Doctor
  * Një gamë të gjerë duke përfshirë edhe mjetet e sofistikuara skanograf:
  --- Një pret Scanner, e cila e Scans Windows pret fotografi për çdo mappings që mund të ketë qenë e ndryshuar si rezultat i aktiviteteve malware.
  --- Një Browser standarte, dhe Favoritet ZoneMap Scanner, e cila përcakton nëse ka ndryshuar malware your browser home page, preferuarat ose ka shtuar ndonjë qëllim të keq faqet tuaja për të besuar Faqe lista.
  --- Një fillimin Scanner, e cila heq referencën për programe dashakeqe që në fillimin e drejtuar në regjistër dhe për fillimin e Windows fotografi, si dhe me qëllim të keq për fillimin e dosjeve në vende të Windows.
  --- Shtetëror i artit skanograf engines, duke përfshirë fotografi scan, memorie scan, regjistrit scan, Browser Helper Objects scan, cookie scan dhe shumë më tepër.
  * The OnGuard karakteristike, të hartuar për mbrojtjen e të vazhdueshme kundër infeksioneve malware dhe aktivitetet që lidhen në kompjuterin tuaj
  --- Një patent pritje Keylogger Gardës mjet, i cili përdor të sjelljes zbulimin kundrejt nënshkrimit varen nga metodat për të zbuluar dhe bllokuar keylogger aktivitetet në kompjuterin tuaj.
  --- Një efektiv Browser Gardës, i cili e largon Scans padëshiruar Browser Extensions përveç Browser Helper Objects.
  --- Një Immunizer mjet i fuqishëm për të mbajtur të sigurt shfletimit tuaj.
  --- Një lehtë për ta përdorur Popup Blocker.
  --- Një Scheduler, për të lejuar caktimin e një Quick Scan, Full Scan Smart Update ose në intervale të specifikuara dhe herë.
  --- Një Faqes Gardës tool (Anti-Phishing).
  --- Një mjet i Procesit të Gardës, i cili pengon proceset dashakeqe njohur nga kandidimi në kompjuterin tuaj.
  --- Një mjet për fillimin e Gardës, për të cilat i kontrollon dhe heq fotografi dashakeqe se përpjekje për të kandiduar në sistemin tuaj automatikisht kur fillon deri Windows.
  * Aftësi për karantinë dhe të rivendosin pikat që janë zbuluar


  Spyware Doctor ju lejon të hiqni nga malware infeksioneve sistemin tuaj që janë zbuluar në një kërkim, apo karantinë ato të përmbajtura në një zonë. Shumica e infeksioneve që kanë qenë karantinuar mund të restaurohen në një kohë më vonë për shembull. Ju mund të rregulloje Spyware Doctor ose të fshijnë apo karantinë malware pikat fikse në një scan.

  DOWNLOAD KETU:


  Code:
  http://www.easy-share.com/1904201276/Spyware.Doctor.5.0.0.186.FULL.VERSION.rar
  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Empty Re: Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 11:47 am

  Program i mir osht e kam pas qeto ne Pc Pernime osht Doctor per PC
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Empty Re: Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Post by milan4ever on Sat Mar 28, 2009 12:57 am

  hehehe nice post

  Sponsored content

  Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000 Empty Re: Spyware Doctor 5.0.0.186 for Windows Vista, XP and 2000

  Post by Sponsored content


   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:55 am