Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  PowerArchiver 2009 v11.03

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  PowerArchiver 2009 v11.03

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:49 am

  PowerArchiver 2009 v11.03  Këtu është një listë të shkurtër të disa nga karakteristikat kryesore të gjetur në PowerArchiver, por ne rekomandojmë që shkarkoni një kopje të vlerësimit për të realizuar potencialin e saj të plotë. Shikimi
  lista e plotë për more.You funksion nuk duhet të shqetësuar për probleme me pajtueshmërinë PowerArchiver nëse jeni duke përdorur ose për përmirësimin e konsideron Vista --

  ne kemi bërë analiza të gjera për të siguruar gjithçka punon perfectly.For atyre që dëshirojnë të duken më të vjetër, e PowerArchiver Classic interface është ende në dispozicion.
  Multiple Formate Support Përfshirë ISOPowerArchiver ka amtare mbështetje për më popullore kompresuar dhe encoded formatet aktualisht në përdorim. Të gjitha formatet janë integruar plotësisht në PowerArchiver, kështu që ju mund të shfrytëzojë të gjitha mjetet PowerArchiver me secilin prej tyre .* Lexoni dhe shkruani mbështetje për ZIP, 7-ZIP, taksi, LHA (LZH),
  TAR, gzip, BZIP2, BH, XXE, UUE, yENC, dhe MIME (Base 64) * Read ekstrakt dhe mbështetje për: RAR, ARJ, ARC, ACE, kopshtin zoologjik plus ISO, Bin, IMG dhe NRG disc image formats * Brand ri Plug-in i Sistemit të ri mundëson Formatet dhe fotografi të llojeve të mbështetet me një të vogël download.PowerArchiver starter është një markë tray sistem të ri për menaxhimin e aplikimit tuaj radhë dhe nisjen më të përdorur kohët e fundit dhe arkivat backups. PowerArchiver starter ka qenë i shkruar në një gjuhë të ngjashme me assembler për madhësinë minimale dhe përdorimin e kujtesës.

  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/NXLQ9VM2/PowerArchiver.2009.v11.03.rar.html

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:41 pm