Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Proxy Switcher 3.22.0.5029

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Proxy Switcher 3.22.0.5029

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:47 am

  Proxy Switcher 3.22.0.5029
  Lidhjet e ndryshme të internetit shpesh kërkojnë të bëjnë krejt të ndryshme proxy server settings dhe kjo është një dhimbje e vërtetë për të ndryshuar vetë. Proxy Switcher ofron lidhje të plotë me tipare menaxhimit zgjidhje. Kjo përfshin proxy server fleksibël lista menaxhimit, proxy server baldakin sërf aftësitë dhe anonime. Proxy Switcher Features:-Change proxy settings mbi fluturojnë-Automatik proxy server switching për anonymous surfing-Punon me Internet Explorer, Firefox, Opera dhe të tjerët. -Fleksibile proxy list menaxhimin-Proxy server availability testing-Anonymous proxy server list shkarko

  Proxy Switcher Features

  Change proxy settings mbi fluturojnë
  Automatic proxy server switching për anonymous surfing
  Punon me Internet Explorer, Firefox, Opera dhe të tjerët.
  Fleksibile proxy list menaxhimit
  Proxy Server anonimatit testimi testimin
  Anonymous proxy server list shkarko


  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/28G6TX7R/Proxy Switcher 3.22.0.5029.rar.html

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:50 pm