Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Vazhdon lufta e hakerave shqiptaro-serbe nëpër webfaqe

  Share
  avatar
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Vazhdon lufta e hakerave shqiptaro-serbe nëpër webfaqe

  Post by Admin on Sun Mar 22, 2009 12:49 am

  Siç njohtojnë disa media, dje është sulmuar web faqja e Ministrisë së Energjetikës dhe Minierave të Kosovës nga disa persona siç e quajnë veten si grupi "CoNsT". Kjo faqe e Ministrisë së Energjetikës dhe Minierave ende nuk funksionon që prej sulmit.
  Sot hakerat shqiptarë sic quhen KHG apo (Albanian and Kosova Hackers Group) kanë sulmuar në shenjë hakmarrje web faqen e Ministrisë së Minierave dhe Eneergjetikës të Serbisë. Kjo faqe ende nuk është në funksion dhe duket kështu.


   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:46 pm