Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Stealther 2.7 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Stealther 2.7 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Stealther 2.7 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Stealther 2.7

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Stealther 2.7 Empty Stealther 2.7

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:46 am

  Stealther 2.7
  http://i42.tinypic.com/1zbc7qx.jpg" alt="" />

  Stealther 2/7 | 5,50 Mb

  Stealther është një program i cili i keni përdorur së bashku me shfletuesin tuaj për të siguruar anonimitetin tuaj, kur ju sërf Internet dhe shkarko fotografi. Kjo ju lejon të fshehur identitetin tuaj të vërtetë nga ju vizitoni faqet e internetit, dhe bllokojnë cookies modifikojë ndonjë informacion në lidhje me kompjuterin tuaj që dërgohen nga shfletuesve të internetit.

  Stealther proxy server është një agjent që ju lejon të udhëtoni në internet me maksimumin e mundur privacy. Ai përmban një bazë të dhënash të madh autoupdated anonymous proxy server dhe ju lejon të lehtë për ta Logon test dhe anonimitetin e tyre. Ky rrjet të qasshme publikisht servers lidhje mburojën tuaj të tanishme kur ju vizitoni faqet e internetit, shkarko fotografi, ose përdorimin e web-bazë e-mail llogarive. Ju gjithashtu mund të bllokuar cookies të vetëm me një klikim të mouse tuaj, watch statistikat e lidhjen e tanishme dhe të shqyrtojë të dhënat e dërguara nga browseri yt (të madhe për të mësuar më shumë lidhur me atë se si punon Internet!). Ju mund të hetoj secilin proxy server, kontrolloni përgjigjen e saj kohë, konfirmon vet anonimatit IP izolimit dhe faktorëve. Stealther ndryshimet e proxy për çdo faqe automatikisht për të siguruar maksimumin e sigurisë! Ju gjithashtu mund të ndani anonim Internet lidhje me të tjerët rreth një LAN! Po, ju mund të përdorni Stealther si një portë e lidhjes me internet.

  Install atë në kompjuter të lidhur në internet dhe të ngrejë shfletues web të tjera kompjuterë në LAN të përdorin atë si një proxy. Nëse ju jeni një rrjet
  administratori që punojnë në një mjedis me kërkesa të veçanta të sigurisë, ju mund të jenë të interesuar në disa veçori të përparuara Stealther ofron: HTTP çdo modifikim të ndryshueshëm, monitorimin e kërkesave të klientit, listat e ndaluar për klientët dhe pret të largët, dhe shumë më tepër. Kjo është një zgjidhje të plotë dhe për të dy expandable individuale përdoruesit dhe fjalë me bizneset e tyre private të sigurisë dhe komunikimet Web.

  Features:
  - Absolute anonymous surfing Internet
  - Jo mbrapa gjurme-mundur
  - Automatically updated proxy-database
  - Mundësia për të kontrolluar proxies për disponibilitetin
  - LAN-Gateway me Content Control
  - I ri i identitetit të çdo website ju hapni
  - Ju mbron nga të dhënat e-spiunazh
  - Absolute mbrojtura intimitetit


  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/7ZZJBCRI/Stealther_2.7.rar.html

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am