Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Your Cleaner 1.6 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Your Cleaner 1.6 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Your Cleaner 1.6 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Your Cleaner 1.6

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Your Cleaner 1.6 Empty Your Cleaner 1.6

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:43 am

  Your Cleaner 1.6

  Your Cleaner 1.6 2mzjiw9

  Cleaner juaj është një sistem pastrimi dhe optimization tool. Ai heq e papërdorur dhe të mos e nevojshme fotografi nga kompjuteri juaj - Windows lejuar të punojnë më të shpejtë dhe liruar deri hard disk hapësirë të vlefshme. Cleaner juaj përmban më të mirë të regjistrit të pastër, ai do të rregullojmë GJITHA tuaj regjistroheni probleme.

  Programi ka të përshtatshëm dhe të qarta si shtesë e interfejsit dhe funksioneve të cilat bëjnë përdorimin e saj e thjeshtë dhe e lehtë. Your Cleaner bën pastrimin e detajuar gjurmët e veprimtarive tuaja online (Temporary Internet Files, Cookies, History, Autocomplete Forma, shpëtova Fjalëkalimet, e ruajtura në Adresa URL-Bar) më popullore e të gjithë shfletuesit.

  What's New:
  Përshkrime të regjistrit për të këqija janë çelësat korrigjohet.
  Përditësuar për përjashtim sistemit të regjistrit.
  Shtoi objekteve të veçanta për të regjistrit.
  Minor performance improvements.
  Shtoi mbështetjen për pajisje të lëvizshëm.

  Shkarkimi
  > swap


  Code:
  http://uploading.com/files/XMIJ2NBT/Your.Cleaner.v1.6.rar.html

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am