Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  USB Disk Security 5.0

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  USB Disk Security 5.0

  Post by Master on Fri Mar 27, 2009 8:38 am

  USB Disk Security 5.0

  USB Disk Sigurimit i aplikimit do të ofrojë mbrojtje kundër çdo programe dashakeqe duke u përpjekur për të sulmuar përmes USB drive. Compare USB Disk Sigurimit kundër zgjidhjeve të tjera antivirus, ju do të gjeni të saj thekson: USB Disk Sigurimit 100% siguron mbrojtjen kundër kërcënimeve të çfarëdo nëpërmjet USB drive, megjithatë, shumica e produkteve të tjera nuk janë në gjendje edhe për të garantuar mbrojtjen e 90%.

  USB Disk Sigurimit është më e mira antivirus software
  përgjithmonë për të mbrojtur offline kompjuter pa nevojën për përditësime nënshkrim, por duhet të tjera antivirus software update signature database rregullisht, dhe ata nuk mund të mbrojnë në mënyrë efektive offline kompjuter.

  Kjo dritë e lehtë për t'u përdorur zgjidhje është 100% në përputhje me të gjithë software dhe nuk ngadalësojnë kompjuterin tuaj në të gjitha. You pay USB Disk Sigurimit sapo marrin atë dhe të gjithë, megjithatë, produkte të tjera antivirus duhet të paguhet për informatat më të reja çdo vit.  Shkarkimi


  Code:
  http://uploading.com/files/GAOBYAF2/USB_Disk_Security_5.0.0.66.rar.html
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Re: USB Disk Security 5.0

  Post by milan4ever on Sat Mar 28, 2009 1:07 am

  nice man

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:20 pm