Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Proverba Indiane!

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Proverba Indiane!

  Post by milan4ever on Fri Mar 27, 2009 1:22 am

  In the world of the blind, the one eyed man, is king
  Ne boten e qorreve, cakerri eshte mbret.


  There is love for rice, and love for relatives too.
  Ka dashuri per orizin, dhe dashuri per te afermin.


  The grass is greener on the other side of the fence
  Bari eshte me i gjelber ne anen tjeter te gardhit
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Re: Proverba Indiane!

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 1:39 am

  heheh flm Njeri per ket POST

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:47 am