Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Mos prit as nje minute ne Rapidshare 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Mos prit as nje minute ne Rapidshare Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Mos prit as nje minute ne Rapidshare Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Mos prit as nje minute ne Rapidshare

  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Mos prit as nje minute ne Rapidshare Empty Mos prit as nje minute ne Rapidshare

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 1:17 am

  Eshte nje program i vogel qe lejon te shkarkojme kur te duam dhe te mos presim as nje minute ne Rapidshare.

  Madhesia 3.33Mb
  Pa virus
  Pa spyware
  100%Funksionon


  rapidshare.com Portable_FreeRapid_Downloader_Premiere.rar
  http://www.speedyshare.com/757886121.html


  Cracki:
  http://www.getupload.org/en/file/11053/dd32-rar.html

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:53 am