Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Brosnan dhe Thurman do të luajnë Perënditë greke

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Brosnan dhe Thurman do të luajnë Perënditë greke

  Post by DeFFo on Fri Mar 27, 2009 12:19 am

  Brosnan dhe Thurman do të luajnë Perënditë greke
  Pierce Brosnan do të bashkohet me Uma Thurman për të luajtur dyshen e Perëndive greke në filmin e ardhshëm të bazuar në mitologjinë greke.

  Dyshja do të luajnë në “Percy Jackson And The Lightning Thief”, një adaptim i novelës së parë nga seria e pesë pjesëve të autorit Rick Riordan.

  Tregimi është i bazuar në mitologjinë greke dhe ka në qendër të riun Percy Jackson, i cili zbulon se është djali Poseidonit, zotit të detit

  Sean Bean, Kevin McKidd, dhe Melina Kanakaredes po ashtu janë në listën e aktorëve, dhe do t’u bashkohet Logan Lerman, Brandon T. Jackson dhe Alexandra Daddario.

  Chris Columbus do të bëjë regjinë e filmit, i cili sipas Hollywood Reporter pritet të lëshohet në kinema në shkurtin e vitit të ardhshëm.   Current date/time is Wed May 23, 2018 1:26 am