Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Faris dëshiron të martohet

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Faris dëshiron të martohet

  Post by DeFFo on Thu Mar 26, 2009 11:23 pm

  Faris dëshiron të martohet
  Anna Farris dhe i fejuari i saj Chris Prat planifikojnë martesë gjatë vitit 2009.

  Ylli i filmit “House Bunny” zbuloi fejesën me aktorin Pratt në muajin janar dhe 32-vjeçarja ka thënë se nuk dëshiron të presë për kurorëzim.

  “Mendojmë të kurorëzohemi para fundit të vitit, por ne ende nuk jemi gati. Thjesht nuk dua diçka të madhe ose të ngarkuar”, ka thënë aktorja.

  “Kam një shoqe të mirë e cila do të martohet muajin e ardhshëm dhe do të ketë 13 shoqëruese të nuses. Kjo nuk është në stilin tim. Sido që të jetë do të ketë shumë alkool”, ka shtuar Faris   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:11 pm