Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Depp – aktori më i preferuar për të darkuar

  Share
  avatar
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Depp – aktori më i preferuar për të darkuar

  Post by DeFFo on Thu Mar 26, 2009 11:15 pm

  Depp – aktori më i preferuar për të darkuar
  Johnny Depp është ylli me të cilin femrat do të dëshironin më së shumti të ndajnë një darkë nën dritën e qiririt.

  Aktori i “Pirates Of The Caribbean”, doli i pari në sondazhin që kërkonte dyshen më të popullarizuar të të famshmëve për të dalë në takim darke, me gratë që zgjodhën atë, duke mposhtur zemërthyerin George Clooney, i cili përfundoi i dyti.

  Bukuroshja e grupit të vajzave “Girls Aloud”, Cheryl Cole, ka kryesuar në mesin e votuesve meshkuj, të cilët e zgjodhën atë ‘për darkë’ para aktores Jennifer Aniston dhe modeles Kelly Brook.


   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:59 pm