Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Si ta vendosim emrin tek ora! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Si ta vendosim emrin tek ora! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Si ta vendosim emrin tek ora! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Si ta vendosim emrin tek ora!

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Si ta vendosim emrin tek ora! Empty Si ta vendosim emrin tek ora!

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 6:55 pm

  Ne qofte se dojme qe ta vendosim emrin ton te ora e pc sone atehere veprojme ne kete menyre>>> shkojme .... START>CONTROL PANEL > REGIONAL AND LANGUAGE OPTIONS pastaj shkojme ne COSTUMIZE dhe pastaj shkojme ne TIME dhe pastaj ne TIME FORMAT e shkruani h:mm'emri juaj' veproni ne kete menyre dmth ne thonjeza e shkruani emrin e juaj dhe klik. apply ose ok dhe besoj se do te funksionon.

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:44 am