Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Basketbollistët vendorë më të mirë se të huajt

  Share
  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Basketbollistët vendorë më të mirë se të huajt

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 6:17 pm

  Mbrëmë në palestrën e qytetit në Therandë u zhvillua ndeshja revyale "All Star" e quajtur "Agu i Lirisë, ndërmjet përzgjedhjes së basketbollistëve vendorë dhe përzgjedhjes së basketbollistëve të huaj që luajnë në TechnoMarket Superligën e Kosovës. Pas një loje tejet interesante dhe atraktive për tifozët, fitores iu gëzuan basketbollistët vendorë, me rezultat 144:135, pas lojës shtesë
  Lojtari më i mirë në "All Star" u shpall Ersid Luca, ndërkaq në garën atraktive të ngulitjeve fitoi basketbollisti i Pejës, Karlos Morban, derisa në garën për tri pikë fitues doli basketbollisti tjetër pejan, Vigan Radoni.

   Current date/time is Tue Mar 19, 2019 2:32 am