Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Eduardo në formë të mirë 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Eduardo në formë të mirë Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Eduardo në formë të mirë Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Eduardo në formë të mirë

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Eduardo në formë të mirë Empty Eduardo në formë të mirë

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:22 pm

  Eduardo në formë të mirë F.0326085502409_m
  Pas rikuperimit nga lëndimi i tmerrshëm i këmbës, sulmuesi i Arsenalit, Eduardo da Silva, është rikthyer në formë të plotë dhe duket i gatshëm të aktivizohet për kombëtaren kroate.

  Braziliani me nënshtetësi kroate është i gatshëm për ndeshjen e ardhme ndaj Andorrës, të vlefshme për kualifikimet për Botërorin 2010.

  “Ai duket perfekt. Ai vërtet është i shkëlqyeshëm në çdo aspekt, fizikisht dhe teknikisht. Ai është një lojtar i jashtëzakonshëm, luan si gjeni”, ka thënë ndihmës-trajneri i Kroacisë, Nikola Jurcevic.

  “Ai është rikthyer atje ku ishte. Nuk ka asnjë gjurmë të lëndimit dhe asnjë shenjë se ai ka kaluar një periudhë të gjatë jashtë fushe dhe padyshim se do të përmirësohet edhe më tej”, ka shtuar kroati.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:37 pm