Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit Empty Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:19 pm

  Skrtel shpreson në rrëshqitje të Manchesterit F.0326085912682_m
  Mbrojtësi i Liverpoolit, Martin Skrtel, beson se klubi i tij do të mund ta tejkalojë diferencën ndaj Manchester United, duke shpresuar se kampioni në fuqi do të rrëshqasë edhe në ndeshjet e ardhshme.

  Të kuqtë aktualisht mbeten një pikë prapa liderit të tabelës, por United ka edhe një ndeshje më pak të zhvilluar.

  Skrtel beson se presioni që bën Liveprooli është duke e çorientuar ekipin e Sir Alex Ferguson dhe se gjërat do të ndryshojnë edhe më tej në të mirë të ekipit të tij.

  “Ata janë edhe në Ligën e Kampionëve. Ka edhe shumë pikë për tu mbledhur dhe megjithëse ata e kanë edhe një ndeshje ndaj Portsmouth pa zhvilluar, nuk do ta kenë të lehtë këtë”, ka thënë Skrtel.

  “Shpresoj se ne do të vazhdojmë të qëndrojmë në formë, dhe se ata do të gabojnë dhe ne do të ngrihemi mbi ta në tabelë”, ka shtuar sllovaku.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm