Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet Empty Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 5:17 pm

  Capello këshillon Rooneyn të disiplinohet F.0326110703306_m
  Përzgjedhësi i kombëtares angleze, Fabio Capello, shpreson se kartoni i kuq në ndeshjen përballë Fulhamit do ta paralajmërojë Wayne Rooneyn të jetë më i disiplinuar.

  Capello në stërvitjet e djeshme të kombëtares angleze i është drejtuar Rooneyt me fjalët ‘i çmendur’ dhe e kishte pyetur se pse e qëlloi shenjën në këndin e fushës pas kartonit të kuq të marrë.

  “Çfarë mendove kur e godite flamurin në kënd? Ti je një i çmendur, njeri i çmendur”, citohet t’i ketë thënë Capello sulmuesit anglez para bashkë-lojtarëve të tij.

  Pastaj përzgjedhësi e kishte ndarë Rooneyn mënjanë dhe e kishte këshilluar se në të ardhmen nuk duhet t’i lejojë vetes një mos-disiplinë të tillë.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm