Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454

  DeFFo
  DeFFo
  Moderator
  Moderator

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 Empty Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454

  Post by DeFFo on Thu Mar 26, 2009 1:46 pm

  Kerkoni antivirus per te mbrojtur PC'ne tuaj???!?
  Epo nese ju doni me te miren qe ekziston duhet te shkarkoni dhe instaloni kete qe po ju jap une,,,
  Kaspersky,,,
  Eshte nr nje nder antiviruset,une kete perdor dhe ketu une ju paraqes gjithcka te fundit nga Karspersky...
  Pra modeli i fundit i tij eshte dhe ne FV tashme...
  Ne filen qe do te shkarkoni keni dhe dy zarfe plot me celesa per ta vene ne pune
  Shpresoj qe te mbeteni te kenaquar nga ky post
  Kaspersky Internet Security 2009 v8.0.0.454 FINAL

  [Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 V73za9

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 Ir5qnb

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 5ckkub

  DATE RELEASE: 01.08.2008

  Complete Protection for your PC!

  Kaspersky Internet Security 2009 the all-in-one security solution that offers a worry-free computing environment for you and your family. Kaspersky Internet Security 2009 has everything you need for a safe and secure Internet experience.


  Highlights:

  Essential Protection

  * Protects from all types of malware and spyware
  * Scans files, email messages and Internet traffic
  * Protects instant messengers (ICQ, MSN)
  * Updates automatically

  Extended Protection

  * Two-way personal firewall
  * Safe Wi-Fi and VPN connections. New!
  * Intrusion prevention system

  Preventive Protection

  * Intelligent application management and control. New!
  * Proactive protection from unknown threats
  * Scans OS and applications for vulnerabilities. New!
  * Disables links to malware sites. New!

  Identity Theft Protection

  * Disables links to phishing websites
  * Virtual keyboard for safe entry of logins and passwords. New!
  * Prevents theft of data via secure connections (HTTPS / SSL). New!
  * Blocks unauthorized dial-up connections

  Content Filtering

  * Parental control
  * Antispam protection

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 149038l

  Kodi:

  www.albwzone.com

  Kaspersky Anti-Virus 2009 v8.0.0.454 66ylpv

  rapidshare.com Kaspersky_Anti-Virus_2009_v8.0.0.454_by_AlbWteaM_.rar

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:47 am