Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Edhe një vajzë tjetër shet virgjërinë

  Share
  avatar
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Edhe një vajzë tjetër shet virgjërinë

  Post by milan4ever on Thu Mar 26, 2009 12:26 am


  Rumunia Alina Percea nga qyteti Caracala është edhe një vajzë në vargun e shumë tjerave që në internet kanë publikuar se janë të gatshme të shesin virgjërinë e tyre. Kjo studente shpreson se nga paratë që do t’i fitojë nga kjo “punë” do të mund të paguaj studimet e saj.

  Tetëmbëdhjetëvjeçarja ka publikuar shpalljen e saj në një faqe gjermane të internetit ku mund të gjenden ankande të gjërave erotike dhe e cila mundëson takime në mes personave.

  Në reklamë ajo ka pohuar: "Jam një rumune prej 49 kilogramë peshë dhe 1.73 metra gjatësi. Nuk pi duhan dhe posedoj vërtetimin e gjinekologut se jam e virgjër. Dua që hera ime e parë të jetë e veçantë dhe të mos jetë e dalldisur".


  "Personi i cili ofron më së shumti para me mua mund të kalojë tërë vikend, nëse paguan të gjitha shpenzimet në rast se më duhet të udhëtoj apo të qëndroj në ndonjë hotel", thuhet në vazhdim të shpalljes.

  Zonjusha Percea thekson edhe faktin se ka vendosur të shpallë virgjërinë e saj në ankand për të mbledhur para për studime. Gjithashtu, ajo shpreson se fituesi do të mund t’i bëhet edhe burrë.

  Ajo është duke synuar të merr 50.000 euro, por në afatin prej tre ditësh, sa edhe zgjat ankandi, janë ofruar vetëm 5.033.

   Current date/time is Tue Jul 17, 2018 7:42 am