Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Riera: Jemi optimistë për titullin 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Riera: Jemi optimistë për titullin Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Riera: Jemi optimistë për titullin Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Riera: Jemi optimistë për titullin

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Riera: Jemi optimistë për titullin Empty Riera: Jemi optimistë për titullin

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 11:53 pm

  Riera: Jemi optimistë për titullin F.0325175306204_m
  Anësori i Liverpoolit, Albert Riera, thotë se vetëbesimi po rritët në mesin e bashkë-lojtarëve të tij, të cilët shpresojnë se do të arrijnë të mposhtin Manchester United në luftë për titullin e Premierligës.

  Të kuqtë janë duke marrë frymë më lirshëm pasi ngushtuan diferencën me kampionin në fuqi në vetëm një pikë. Liverpooli mposhti Manchesterin dhe Aston Villan në dy ndeshjet e fundit dhe Riera beson se ekipi i tij do t’ia dalë në tentimin për të fituar titullin këtë sezon.

  “Liverpooli po luan vërtet shumë, shumë mirë për momentin. Sezoni është vërtet i komplikuar dhe duhet të luani mirë edhe atë dhjetë muaj në një nivel shumë të lartë dhe kjo ndonjëherë është shumë, shumë e vështirë”, ka thënë Riera.

  “Tash jemi në një pozitë më të mirë, shumë të përshtatshme për të luftuar për titullin. Jemi një pikë prapa Manchesterit dhe jemi shumë të bindur se ky është momenti më i rëndësishëm”, shton spanjolli.

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:35 pm