Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Evra: United nuk do të gabojë më shumë 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Evra: United nuk do të gabojë më shumë Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Evra: United nuk do të gabojë më shumë Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Evra: United nuk do të gabojë më shumë

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Evra: United nuk do të gabojë më shumë Empty Evra: United nuk do të gabojë më shumë

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 11:08 pm

  Evra: United nuk do të gabojë më shumë F.0325201718444_m
  Mbrojtësi i Manchester United, Patrice Evra, është i bindur se Djajtë e Kuq do të arrijnë të rikthejnë formën pas dy humbjeve radhazi ndaj Liverpoolit dhe Fulhamit.

  Manchesteri kryeson tabelën e Premierligën, por tash me vetëm një pikë para Liverpoolit pas dy dështimeve të fundit, edhe pse me një ndeshje më pak të zhvilluar.

  Por francezi i lindur në Senegal thotë se humbjet janë diçka me të cilën ekipi i tij nuk është mësuar, dhe është i bindur se ata do t’u rikthehen fitoreve shumë shpejt.

  “Në tri vite, kjo është hera e parë që kam shijuar dy humbje radhazi. Jam i sigurt se ishte vetëm një aksident i vogël”, ka thënë mbrojtësi francez për L'Equipe.
  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Evra: United nuk do të gabojë më shumë Empty Re: Evra: United nuk do të gabojë më shumë

  Post by Admin on Wed Mar 25, 2009 11:11 pm

  Nice post......veq vazhdo


  _________________
  IT Support

   Similar topics

   -
   » Hey

   Current date/time is Sun Aug 25, 2019 12:36 pm