Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  DivX 7 Pro (DivX-Player, Encoder,Decoder,Codes) with keygen

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  DivX 7 Pro (DivX-Player, Encoder,Decoder,Codes) with keygen

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 10:24 pm

  DivX 7 Pro (DivX-Player, Encoder,Decoder,Codes) with keygen
  DivX ®️ Pro 7 për Windows software premium tonë është ofruar, duke dhënë gjithçka që ju nevojitet për një përvojë e vërtetë HD. Shfrytëzuar tona më të fundit dhe video të bazuar në teknologjinë H.264, të reja standarde për HD video dixhitale, DivX Pro 7 lejon ta keni krijuar HD video dhe luajnë MKV Video me cilësi të lartë AAC audio. Ju gjithashtu mund të luajnë tuaj DivX files (. Divx,. Avi) në miliona ®️ DivX Certified devices sot. Shiko për Plus ™️ HD DivX Certified devices më vonë këtë vit që do të mbështesë të gjitha DivX rishikim dhe DivX Plus fotografi, si dhe. Mkv (H.264/AAC) Video nga Interneti.


  Code:
  http://rapidshare.com/files/208712313/DivX7_PRO_inc_key_www.slwarez.com.rar

   Current date/time is Thu Jun 21, 2018 5:39 pm