Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103

  Master
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 Empty Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 10:20 pm

  Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103

  Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 2009-01-13_13-04

  Fotografia është një kolazh Maker pictues dhe fotot kolazh software "që mund të përdorni për të krijuar cool photo kolazh tuaj dixhitale me fotot dhe fotot. Krijimi i habitshëm foto kolazh nuk ka qenë kurrë më e lehtë! Thjesht zgjidhni fotot tuaja dhe rënia e tyre në këtë mjet, shtoni një maskë doganore, të zgjidhni prej mbi 10 templates, ruani si jpg file vendosur sfond dhe të bëjë Slideshow sfond. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri të template ose Layouts tuaj design krijuar nga zeroja, zbatohen image korniza, maska, drop shadows dhe efekte të tjera. Imazhet mund të cropped dhe resized të përshtatshëm, të lirë dhe të rregulluar në kuadër të kolazh. Programi mbështet drag dhe drop image placements, duke ndryshuar dhe shtresa të shumëfishta imazhet dhe Clipart dekoratave. Rezultati mund të ruhen si JPG imazh të ri dhe / ose të vendosen si sfond desktop.

  Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista


  Picture Collage Maker Pro v2.0.6.2103 (53 MB)
  Code:

  http://rapidshare.com/files/212665931/Pearl.Mountain.Soft.Picture.Collage.Maker.Pro.v2.0.6.2103.WinAll.Incl.Keygen-CRD_sherwood_cw.rar

   Current date/time is Wed May 22, 2019 9:56 am