Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Eset Nod32 Antivirus 3.0.621 + Fix ( Vista + XP )24647 days

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Eset Nod32 Antivirus 3.0.621 + Fix ( Vista + XP )24647 days

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 10:18 pm

  Eset Nod32 Antivirus 3.0.621 + Fix ( Vista + XP )24647 days


  [b]
  Eset NOD32 antivirus Sistemit - Integruar, Real-Time Mbrojtjen kundër viruseve, worms, trojans, Spyware, adware, phishing, dhe hakerat. Best zbulimin, më të shpejtë performance & gjurmë vogël.
  NOD32 antivirus Sistemit ofron edhe ekuilibruar, shtetit-of-the-art mbrojtjen kundër kërcënimeve rrezikon PC tuaj dhe ndërmarrje të platformave të ndryshme të sistemeve të konkurrojnë nga Microsoft Windows, nëpërmjet një numri të Unix / Linux, Novell, MS DOS në sistemet operative Microsoft Exchange Server, Lotus domino tjera dhe mail servers.

  Eset zgjidhje janë ndërtuar mbi Eset një-e-një-lloj ThreatSense teknologji. Kjo bën të mundur të avancuara heuristics motor proaktive zbulimin e malware nuk mbulohen nga madje edhe më të shpeshta updated nënshkrim bazë produkte nga deshifrim ekzekutueshme dhe analizuar kodin në kohë reale, duke përdorur një emulated mjedisit. Duke lejuar malware për të ekzekutuar të sigurt në një botë virtuale, Eset është në gjendje të dallojë qartë dashamirës fotografi dhe madje edhe më të sofistikuar dhe kamufluar cleverly-malware.

  Përdoruesit e Microsoft Windows ®️ ®️ mund të përjetojnë pushtet dhe hijeshi e NOD32 e ThreatSense Teknologjia me lehtësi dhe rehati. Jonë e vetme optimizuar motor ofron më të mirë të mbrojtjes nga viruset, Spyware, adware, phishing sulmeve, dhe më shumë. Keep nesër në gjirin e kërcënimeve me tonë proaktive e zbulimit të teknologjisë.

  Unike për të Sigurimit dhe Eset Smart Eset NOD32 antivirus V3.0:
  • Hands-on shërbimi - Të gjitha të Eset konsumatorët të marrin të njëjtin nivel të shkëlqyer mbështetje teknike të shërbimit, nëse një individ ose një përdorues kompjuteri dikë.
  • të lehtësojë instalimin - Eset Smart Sigurimit dhe Eset NOD32 antivirus V3.0 skanograf motorëve janë të shpejtë dhe të lehtë për të instaluar, pa marrë parasysh çfarë zgjidhje po udhëhiqet aktualisht.
  • Advanced kërcënim mbrojtjen rrjetit - Eset zgjidhje janë mbështetur nga ThreatSense.Net, një sistem të paralajmërimit të hershëm globale ndërtuar në produkte. ThreatSense.Net shtrin fuqinë e ThreatSense së fuqishme analytics automatikisht me paraqitjen e mostrave dhe informacion në lidhje të re malware Eset kërkuesve për analiza, duke ndihmuar kështu për me mbyll dritaren e lëndueshmëri hap
  Code:
  nga kërcënimet e reja.[/b]

  http://rapidshare.com/files/208604469/Eset_Nod32_Antivirus_3.0.621_www.slwarez.com.rar

   Current date/time is Mon Jun 25, 2018 3:18 pm