Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Lavasoft AdAware Anniversary Edition Pro 2009

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Lavasoft AdAware Anniversary Edition Pro 2009

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 9:55 pm

  Lavasoft AdAware Anniversary Edition Pro 2009




  E vështirë të besohet se Lavasoft parë AdAware lëshuar 10 vjet më parë, por është e vërtetë. Për të festuar me këtë rast, ata kanë lëshuar një Anniversary Edition kërkime të anti-malware application.

  Përveç të qartë update me UI, disa nën-e-kofano performance tweaks janë zbatuar. Skanograf e tani po i përdor më pak se 20% dhe mund të CPU procesin pothuajse 40MB / s. Memory konsumit është zvogëluar më se 70% mbi 2008 edition. Rootkit heqjen ka qenë gjithashtu shtoi, dhe integrimin me Windows Sigurimit Qendra është përmirësuar.


  Code:
  http://rapidshare.com/files/210302852/Lavasoft_Ad-Aware_Anniversary_2009_Pro_v8.0.2_slwarez.com.rar

   Current date/time is Mon Jun 25, 2018 3:18 pm