Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever


Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin


Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin


Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Windows Cleaner OneClick v10.2 - Full Cracked

  Share
  avatar
  Master
  SuperModerator
  SuperModerator

  Windows Cleaner OneClick v10.2 - Full Cracked

  Post by Master on Wed Mar 25, 2009 9:53 pm

  Windows Cleaner OneClick v10.2 - Full Cracked
  WinCleaner është besuar Zgjidhja me pothuajse një dekadë pas ajo e hulumtimit dhe
  miliona PC sigurtë pastrohen të gjithë botën.

  Win Cleaner është kryesorë për drejtimin e Aplikimit tuaj dritare më të shpejtë.

  Cilat janë përfitimet e pastrimin e PC tuaj?

  * Pastron Hedhurinave Files & Shkurtoret në një klik.

  * Windows pastron Një Regjistrit në Regjistrin.

  * & Optrimazes pastron gjurmët tuaj te internetit dhe përdor më shumë më të shpejtë të internetit.

  * Mbron Sistemin tuaj nga të tjerët.

  * Mbron tuaj web surfing dhe përshpejton përvojën tuaj shfletimin

  * Win Smart Mover aplikimit mund të bëjë më të shpejtë të kandidojë.

  * Me Fshirës ju mund çinstaloni çdo aplikim më të shpejtë dhe tërësisht.

  * Mbron tuaj web surfing zakonet dhe përshpejton përvojën tuaj shfletuese.

  * Ndihmon PC tuaj kryejnë detyrat më të shpejtë.

  * Ndihmon PC tuaj dhe të filloni të merrni më të shpejtë në desktop.

  * Shreds gjitha rrëmujë se si të pastron të sigurt roje tuaj dhe do të ndihmojë në mbrojtjen e intimitetit nga vjedhjet e identitetit.

  * Ndihmon falas deri hard disk i tretur hapësirë dhe përshpejton hard disku juaj.

  * Në përgjithësi e mban PC tuaj të punës më të shpejtë, smoother telashe dhe pa pagesë.
  Code:
  http://uploading.com/files/2W3F8978/Portable_WinCleaner_10.2.rar.html  Code:
  pass: softymania.com

   Current date/time is Wed May 23, 2018 8:30 pm