Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Active Lock 2.0 + Serial 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Active Lock 2.0 + Serial Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Active Lock 2.0 + Serial Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Active Lock 2.0 + Serial

  Admin
  Admin
  Administrator
  Administrator

  Active Lock 2.0 + Serial Empty Active Lock 2.0 + Serial

  Post by Admin on Sun Mar 22, 2009 12:15 am

  Active Mbylle mund të konvertohet çdo USB storage pajisjen në një qasje kyç për Windows. Qasja tuaj në një kompjuter Windows lehtë, të shpejtë dhe të sigurtë rrugën duke përdorur USB drive. Kur ju heq nga priza tuaj drive USB, kompjuteri është i kyçur. Active Lock është shumë i lehtë për t'u përdorur. Të gjithë ju duhet të bëni është futur kyçe USB drive tuaj, kliko në "Enable" dhe restarto kompjuterin. Një kyç drive USB mund të konfigurohet të ketë qasje në kompjuterë të shumtë.

  Kërkesë e Sistemit: Windows 2000/xp/2003


  Active Lock 2.0 + Serial Activelock20serial

  mediafire.com ?jznj1gaehnn

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:45 am