Atyre që u flijuan për këtë vend!

Prej sot mund te na gjeni ne www.Peqani.com. Me respekt Admin

Atyre që u flijuan për këtë vend!

WWW.FSH-PEQAN.TK
Prej 14 Prillit webfaqja jonë me domain të ri!

Tue Apr 14, 2009 1:18 am by milan4ever

Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj! 14t6gw1
Webfaqja jon e cila deri me tash ka qenë me domain free(www.fsh-peqan.tk)prej te Martes me daten 14 prill webfaqja jonë do te bëhet me domain zyrtar i cili do te jetë www.peqani.com. Pas një pune te palodhshme ne arritem te realizojm kete objektiv. Ju uroj …

[ Full reading ]
Kompjuterët netbook shënojnë rritje të madhe të shitjes

Mon Apr 13, 2009 2:43 pm by Admin

Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj! Acer_Aspire_5610_Notebook_1
Sot të gjithë e kanë të qartë se laptopët netbook nuk janë vetëm një lloj mode e momentit. Një hulumtim i kryer nga kompania NPD u parasheh të ardhme edhe më të suksesshme për ta.

Laptopët e lirë miniatural gjatë …

[ Full reading ]
Microsoft shuan enciklopedinë Encarta

Mon Apr 13, 2009 2:48 pm by Admin

Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj! Ss_encarta_premium_home
Një shënim i qetë rrëshqiti ngadalë në ueb faqen e MSN Encarta, që thjeshtë shkronjë pas shkronje tregonte për vdekjen e enciklopedisë së Microsoft.
Në lajmërimin e paraqitur, u bë e ditur se Microsoft po …

[ Full reading ]

  Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj!

  milan4ever
  milan4ever
  Administrator
  Administrator

  Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj! Empty Shikoni sa ka punuar Pc-ja e juaj!

  Post by milan4ever on Wed Mar 25, 2009 6:56 pm

  Shiko sa ka punuar pc juaj mbrenda dites


  Sa Ka Punuar Pc Jote Këtu është si ta verifikosh kohen e punës se sistemit:
  Klikojmë Start > Run > cmd pastaj e shkruajmë systeminfo

  Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

  Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).
  [i]

   Current date/time is Mon Jun 17, 2019 7:45 am